Koca dehşeti: Levyeyle dövüp kerpetenle dişlerini söktü

31 Mayıs 2017, 13:04 DHA

Kilis’te yaşayan Suriye uyruklu 28 yaşındaki 2 çocuk annesi Raşe R., eşi 35 yaşındaki Haşish R. tarafından levyeyle dövüldü, kerpetenle dişleri söküldü. Tedavisi devam eden kadın, kocasından şikayetçi olmadı. Dayakçı eş tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

DHA’nın aktardığına göre; Suriye’deki iç savaştan kaçarak Kilis’e sığınan Haşish ve Raşe R. çifti, evlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmada öfkelenen ülkesinde inşaat mühendisi olan ancak Türkiye’de inşaatlarda usta olarak çalışan Haşish R., ülkesinde öğretmen olan eşi Raşe’yi tartaklamaya başladı. Haşish R., iddiaya göre 2 çocuk annesi eşini çocuklarının önünde dövdü. Haşish R., eşinin başına levyeyle vurdu ve ardından kolunu kırdı. Öfkeli koca ardından kerpetenle eşinin dişlerini söktü.

Olayın ardından kanlar içinde kalan Suriyeli Raşe R., çığlık seslerinin duyanların ihbarıyla ambulans çağırıldı ve Gaziantep’teki Anka Hastanesi’ne kaldırıldı. Kocası ise kayıplara karıştı. Hastanede tedaviye alınan Raşe R.’nin kendisine işkence yapan eşi Haşish R.’den şikayetçi olmadığı belirtildi. Bir süre sonra yakalanan dayakçı koca şikayeçi olunmaması sebebiyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

YENİ HABERLER

Copyright © 2017. Yeni Gündem